Müşteri memnuniyetimiz için güven. kalite. hizmet.

Royalduş A.Ş 2003 yılında kurulan ve üretimini yaptığı RoyalDuş ® markalı Duş ve Küvet kabinlerinde “Kalite, hizmet ve Güven” hedefini sürdüren, bayi ağı ile sektörde hızlı büyüyen firmalarından biri olmuştur.
RoyalDuş, şık ve özgün tasarımlarına ek olarak farklılığını renkleri ile de yansıtmakta olup, Beyaz, Mat Gümüş, Parlak Gümüş, Altın ve Krom ürünlere ilave olarak Moka, Kum Beji, Antrasit ve Altın renkleri ile tüketici ve mimarların tasarımlarını renklendirmelerine olanak sağlamaktadır.
Standart işler dışında ayrıca, özellik arz eden projeler ve farklı mimari çözümler için Royal Duş‘un tercih edilmesi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizdeki en önemli kaynağını oluşturmaktadır.
RoyalDuş farklılığındaki bir diğer belirleyici unsur tüketici taleplerine olan yaklaşım ve satış sonrası hizmet olup, sipariş ve ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen tüm süreç ve servis taleplerinin, titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilerek, kısa bir sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılmaya çalışılmasıdır.
Hedeflerimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi Avrupa ve Ortadoğu pazarında ihracatımızı geliştirmeyi amaçlıyoruz.


0
0
0
0

Biz Kimiz

Firmamız, özellikle, düz ve bombeli temperli cam kabin taleplerinin artması ile bu alanda yeni seri ve ürünler geliştirerek müşterilerine yüksek kalitede ve estetikte kabinler sunmaktadır. Değişik temperli cam kalınlıkları (4mm, 6mm,8mm,10mm ve 12mm) ve desen alternatifleri (şeffaf, buzlu, kumlu, ...), ve profil alternatifleri (parlak krom, mat krom ve beyaz) ile müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır.


Etiket: fethiye duşakabin, fethiye jakuzi,serik duşakabin,serik jakuzi, belek duşakabin,belek jakuzi,kemer duşakabin,belek jakuzi,lara duşakabin,duşakabin serik,duşakabin manavgat

Hizmet
100%
Kalite
99%
Uzmanlık
97%
Tecrübe
100%