Ahşap Küvetler - Lavabo - Sehpa

Ahşap küvetler hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Müşterimize en iyi hizmeti sunabilmek için ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen bütün aşamalar titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilmekte, taleplerin en kısa sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılması hedeflenmektedir.

Kurulum ve Montaj :
Standart küvet montajları ile aynı sıralamada yapılır. Montaj ölçülerine uygun olarak temiz su ve atık su tesisatı inşa edilir. Küvet montaj yerine geçici olarak takılarak küvet ayakları mesafesi ve terazisi ayarlanır ve ardından küvet çıkarılır. Küvet gideri ve taşma borusu bağlanır. Sifon kuyruğu sökülür, pis su borusuna sızdırmazlık contası takılır, sifon kuyruğu pis su borusuna geçirilir. Küvetin gövdesi yerine konur. Küvet terazisi kontrol edilir. Küvetin gövdesinin iyice oturduğundan emin olduktan sonra sifon kuyruğu sifonun gövdesine takılır. Su bağlantıları test edilir. Küvet kenarlarına sızdırmazlık ve sağlamlık için silikon uygulanır. Ön kapağı takılarak montaj sonuçlandırılır.

Dayanıklılık:
Epoxy kaplama ile küvet korunur. Epoksi esaslı ürünler zamanla değişiklik göstermezler. Final kürlenmesi gerçekleşen ürünler yıllarca hiçbir yapısal değişikliğe uğramazlar. Ürünlerin yüzeylerinde zamanla kirlenme meydana gelebilir fakat kirlenme kaplama içine nüfus etmez, dolayısıyla uygun temizleyicilerle temizlendiğinde herhangi bir leke kalmayacaktır. Bu süre alternatif kaplamaların çoğundan daha uzun dayanıklılık göstermektedir ve en önemli avantajı yüzeysel yenileme çok düşük maliyetlerle yapılabilmesidir. Tahmini dayanıklılık süresi 50 yıldır.
Garanti:
TSE standartlarına göre 2 yıldır.
Boyutlar:
120 cm’den- 240 cm’e kadar boyutlama gerçekleştirilir.
Ağaç Tercihleri:
Ceviz – Sedir – Kayın – İroko – Teak Ağaçları genel olarak tercih edilir. Toplu alımlarda ağaç tercihi yapılır.
Aşağıda belirtilen modellerimiz
Perge = Oda Tipi
Helen = Banyo Tipi
Teknik çizimleri ve tasarımları aşağıdaki gibidir.

Daha fazla seçeneklerden faydalanmak için sizleri Antalya Muratpaşa ilçesinde Eski Sanayi bölgesinde bulunan showroomuza davet ediyoruz.